.. Yeni sitemizle sizlerle    buluştuk .

Uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamızla ilgili tüm bilgileri sitemizden edinebilirsiniz
.
Faaliyetlerimiz > Yer Altı Boruları Hidrostatik Test ve Kurutma İşlemi

Özellikle doğalgaz boru hatlarının yüksek basınç hidrostatik test işleri ve test sonrası kurutma işleri şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Gerek orta basınç doğalgaz dağıtım şebekelerinin P işl = 20-25 bar, Ptest = 30 bar hidrostatik testleri ve gerekse yüksek basınç doğalgaz ana hatların P işl = 75 bar, Ptest = 112,50 bar hidrostatik testleri için komple hizmet verilmektedir. Test ve kurutma ekibimiz Türkiyenin her noktasında hizmet verebilecek donanım ve yeterliliğe sahiptir.

Hidrostatik test için idare tarafından hazırlanan prosedüre göre çalışma yapılmakta, şayet istenirse teknik doküman hazırlanmasında destek hizmeti verilmektedir. Donanımlarımız açık arazide veya şehir içinde hizmet vermeye müsaittir. Hidrostatik test okumaları IFG DEWIT Dead weight test cihazları ve basınç kayıt cihazları ile yüksek hassasiyetle yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır.

İdare tarafından talep edilirse test sonrası boru hattının kurutulması -20° çiğlenme noktası baz alınarak yapılmakta ve hattın içi kuru hava ile doldurularak gaz verme işlemine hazır hale getirilmektedir.
Küçükbakkalköy Mah. Ali Ay Sok. Orkide Apt. No:3 D:2 Kadıköy / İstanbul Tel: 0216 469 75 65 - 66 - 67 Faks: 0216 469 75 69 info@hitasinsaat.com.tr
................................................................................................................................................................................................................................................yigitajans.com...................